This post is also available in: English (İngilizce) Español (İspanyolca)

HAKKIMIZDA

Değerli Müşterilerimiz

1995’te ilk adımlarımızı İspanya’da attık. Büyük bir heyecanla… Daha sonra kararlılıkla ve gururla büyüdük. İlk yolculuğumuz İspanya ve İtalya’da başlayıp, Suudi Arabistan’a, Suriye’ye ve tüm Asya’ya kadar ilerledi. 2005’te Çin’de ve 2010’da Türkiye’de üretim tesislerimizi inşaa ettik ve kocaman bir aile olduk. 2019 yılında New York’ta yeni mağazamız ile büyümeye devam ediyoruz. Sayısız gülücükle…

Küçük insanlarımızın mutluluğunu hedeflerken, çalışmalarımızı daima büyük tutuyoruz. Onların mutluluğu ve sağlıklı büyümesi için çalışıyoruz. Koleksiyonlarımızı hazırlarken, bizim için önemli şeylere öncelik veriyoruz çünkü bebek ve çocukların her zaman değerli olduklarına ve en iyisini hak ettiklerine inandık. Her zaman en iyi kaliteyi sağlıkları için çalışarak ürettik.Günümüzde, bebek ve çocuk giyim aksesuarı kategorilerinde en iyi kalite performansını sunan, çalışma ödülünü alan dünyanın bir numaralı markası olacağız.

Avrupa, Orta Doğu ve Uzak Doğu’daki üretim tesislerimiz milyonlarca çocuğun mutluluğunun sebebidir. 2010 yılında Babydola markasını Türkiye’ye tanıttık ve dünyaya 0-2 yaş bebeklerin modasını sevdik. anneler, önceki nesillerle aynı “Babydola” adına güveniyor.
Tutkuyla.

Babydola’yı tüm bebekler ve çocuklar için bir marka haline getirmek için her gün çalışıyoruz ve küçükleri düşünerek Ar-Ge programları yürütüyoruz, onlar için herhangi bir ayrıntıyı kaçırmıyoruz.

Özenle, aşkla…

baby-home

ŞİRKETİMİZ